icon_white_edit
icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home


Aktuality

  
Klub přátel
HLEDAJÍ SE PŘÁTELÉ ZAHRAD U SPLAVU

Máte rádi čerstvou zeleninu? Baví Vás práce na zahradě? Chcete udělat něco pro sebe a možná i trochu prospět přírodě? Pak hledáme právě Vás !

více>>
 
 
NOVÁ KOMUNITNÍ ZAHRADA OTEVŘENA !
 

Přes nepřízeň počasí jsme včera, 29.5.2014, slavnostně otevřeli novou komunitní a terapeutickou zahradu při CENTRU ORION v Dlouhé Vsi u Rychnova n/K. 

více>>
 

 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVË KOMUNITNÍ ZAHRADY

Založili jsme novou komunitní a terapeutickou zahradu při CENTRUM ORION v Dlouhé Vsi u Rychnova n/K. Zveme Vás na slavnostní otevření, zajímavé povídání a praktickou ukázku pěstování v netradičních podmínkách. Připraveno bude i drobné občerstvení.

 

Přijďte ve čtvrtek 29.5 2014 v 16:00 do Dlouhé Vsi.

Máte-li možnost, přineste nějaké výpěstky, kterými bychom mohli zahradu ještě zkrášlit - vítány jsou trvalky či menší keře.

více>>
PRVNÍ ZAHRADNICKÝ BLEŠÍ TRH je za námi

První zahradnický bleší trh v naší komunitní zahradě v Doudlebách se vydařil.  I když jen málokdo z návštěvníků přinesl své výpěstky či semínka ke směně, na zahradě i nádvoří zámku panovala dobrá nálada, diskutovalo se o pěstování česneku, metodách boje se slimáky a jiných aktuálních a nanejvýš zajímavých tématech. Důležité je, že jsme se mohli setkat , popovídat si, potěšit se zahradou, která už se začíná pěkně zelenat a  vzájemně se obohatit.

Všem návštěvníkům děkujeme, že pomohli vytvořit milou atmosféru a těšíme se na podzimní opakování.