icon_white_edit
icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home


Jóga, dobroty, ruční práce, relax

  

Červencové setkání v naší zahradě bylo vpravdě letní - teploty šplhaly dost přes 30 stupňů. Přesto si alespoň dopoledno našlo do zahrady cestu dost  návštěvníků. A co je na zahradě čekalo? Tým nadšených dobrovolnic připravil zážitky různého druhu, všechny ale příjemné.

 

Hned u vchodu do zahrady jsme postavili velký stan, ve kterém jste mohli s Boženou prožít relaxačně - meditační zážitek. A pokud vás dost neuklidnil, hned vedle jste mohli namíchat čaj "No stress". Jaké byliny do něj použít poradila naše bylinářka Soňa.

 

Ve stínu rozložitých ořešáků  jste is mohli zacvičit a vyzkoušet masážní techniky. Do akce se totiž zapojila i paní Iva Mimrová, která nám přišla ukázat různé relaxační techniky a vystřídala ji Hanka Lhotská, cvičitelka jógy, které děkujeme za předvedení pozdravu slunci.

 

 

Další "hnízdečko" jsme připravili v altánu a jeho okolí. Senzační zahradní bufet obstarala (jako již tradičně) Verča a také vám o všech nabízených pochoutkách řekla všechno, co jste chtěli vědět.

 

V samotném altánu se drhalo - vznikaly krásné nármky z barevných přízí a korálků, kdo si nevybral ze vzorů připravených Líbou,  mohl si "namíchat" tu svou kombinaci sám.

 

A hned vedla si mnozí zavzpomínali na dobu, kdy jako Jana ještě měli čas na takové aktivity, jako je vyšívání. Dokonce i děti prokázaly velikou šikovnost a trpělivost a odnášely si výšivky domů, aby si je dokončily až do podoby sáčku na sušenou levanduli.

 

 

Tak zase za měsíc, tentokrát to bude o bylinkách. Už teď se na vás těšíme a pilně se připravujeme.

 

více fotek